G-EAR İŞİTME

G-EAR İŞİTME
Widex Evoke

WIDEX EVOKE™, kullanıcısına ilk günden başlayarak daha doğal bir işitme deneyimi sunar. Yapay Öğrenme teknolojili SoundSense (Ses Algısı) ile evrimleşen işitme.

İnteraktif seçenekler, dinleme deneyiminizi kolayca biçimlendirmenize yardım eder ve isterseniz tüm kontrolü size devreder.

EVOKE işitme cihazı ayarlarını gereksinimlerinize ve bulunduğunuz ortama göre otomatik olarak yapar. Böylece yoğun bir yaşam temposunda sizin için gereken ideal sese ulaşmanızı sağlar. Ayrıca EVOKE belirli modellerinde iPhone ile direkt bağlantı imkanı sunar.

DAHA AKILLI OLMASINA YARDIM EDİN
Widex Ses Algısı teknolojisi sayesinde EVOKE işitme cihazı, akıllı bir cihazdan beklediğiniz gibi, her kullandığınızda evrim geçirir. Çünkü dinleme deneyiminizi kişiselleştirdiğinizde EVOKE farklı ortamları öğrenir. 

Bu anonim veriler kullanılarak herkes için daha iyi bir işitme deneyimi oluşturuyoruz. Böylelikle, bugün satın aldığınız harika işitme cihazı, ertesi gün daha da iyi bir cihaza dönüşür!

NEYİ İŞİTMEK İSTEDİĞİNİZE SİZ KARAR VERİN
Ortam gürültülü olduğunda, işitme cihazınızın konuşmaları işitmenizi engelleyecek tüm sesleri filtrelemesini istersiniz. Sakin ortamlarda ise, tüm ince ayrıntıları işitmek istersiniz. 

EVOKE'un içerdiği Akışta Ses Denetleyicisi (Fluid Sound Controller), farklı ses ortamlarında optimum sesi ayarlar. Artık işitme cihazını ayarlamak kolaylaştığı gibi, EVOKE yaşamınızdaki değişikliklere de hızla adapte olur.

WIDEX EVOKE App telefon uygulaması, EVOKE F2 kullanıcılarına akıllı telefonları aracılığıyla cihazlarını kontrol etme imkanı sunar. Uygulama sayesinde kullanıcılar işitme cihazlarının ses kontrolünü, program değişimini yapabilir, "işitme cihazımı bul" gibi birçok özelliği kullanabilirler.

BİR KERE DOKUNUN, DAİMA HATIRLASIN
WIDEX EVOKE™’un tek dokunuşlu Ses Algısına Adaptasyon özelliği, her ortam için, çoklu parametreler boyunca kullanıcının tercih ettiği ayarları hatırlamak için adaptif öğrenmeyi kullanır. Bu özellik, kullanıcı o ortamda daha önce bulunmamış olsa bile, anında daha iyi bir ses sağlar. Çevresel bağlantılı bu adaptif özelliğe, cihaz üzerindeki ayarlar, uyumlu DEX aksesuarları veya WIDEX TONELINK™ App uygulaması kullanılarak erişilebilir.

EVOKE™ UYGULAMASI KULLANICIYI KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ İŞİTMEYE YÖNELTİR
EVOKE™ uygulaması, kullanıcıların gerçek hayattaki işitmelerini, gerçek zamanda ses profillerini karşılaştırarak iyileştirmelerine izin verir. Bunu ne kadar sık yaparlarsa, WIDEX EVOKE™ o anda nasıl işitmek istediklerini daha iyi öğrenir.
EVOKE™ uygulaması ayrıca:
• Cihazın sesini yükseltip alçaltmanıza ve ince ses ayarlamaları yapmanıza
• Seçtiğiniz fotoğraflar ve ses ayarlarıyla kişisel programlar oluşturmanıza
• Programlara konum eklemenize ve kaybetmeniz durumunda işitme cihazlarınızı bulabilmenize imkân tanır.

TONELINK UYGULAMASI TEMEL İŞLEVLERİ KULLANMANIN EN KOLAY YOLU
WIDEX EVOKE™ kullanıcıları, cihazlarında program değiştirmek, sesi ayarlamak ve yön odağını kolayca değiştirmek için akıllı telefonlarını uzaktan kumanda cihazına dönüştürebilirler. TONELINK’in basit ara yüzü parmaklarının ucundadır. İşitme cihazı ayarları günlük hayatlarının o kadar doğal bir parçası haline gelir ki, EVOKE™ kullandıklarını dahi unutabilirler. Yardımcı bir aksesuar taşımalarına veya işitme cihazlarına dokunmalarına bile gerek kalmaz.

TONELINK uygulaması tüm EVOKE™ modelleri içindir.

yukarı