G-EAR İŞİTME

G-EAR İŞİTME
ReSound One

Eksiksiz, kişiselleştirilmiş ve doğal… 

ReSound One M&RIE teknolojisi, 1 adet kulak içinde, 2 adet yönsel mikrofon olmak üzere 3 mikrofon konforunu sizlere sunuyor. Bununla birlikte doğal işitmeyi taklit edebilen One ile işitme cihazı kullandığınızı unutacaksınız.

Ultra Focus ve tüm erişim yönlülüğü özelliği ile en zorlu ortam koşullarında bile One sizin için en iyi işitmeyi sağlıyor. Rüzgar, gürültü, çoklu sohbet ortamı olması onun için önemli değil. One için özel olan sizsiniz.

Şarj edilebilir özelliği ile kesintisiz iletişim sizlerle. Premium şarj aleti ile priz bulma ihtiyacınız ortadan kalkıyor. ReSound One işitme cihazınız ihtiyacınız olan her yerde ve her zaman sizinle.

IOS veya Android aygıtlarınız ile her zaman bağlantıda kalın. ReSound One Bluetooth bağlantısı özelliği ile telefon görüşmeleriniz, müzik dinleme keyfiniz, en sevdiğiniz filmleriniz/dizilerinizde kesintisiz ses aktarımı sağlıyor.

ReSound Smart 3D uygulaması ile istediğiniz ayar seçenekleri parmaklarınız ucunda. Üstelik GPS sistemi ile işitme cihazınızı nereye koyduğunuzu anında öğrenin! “İşitme cihazım kayboldu” derdinin önüne geçin. 

yukarı